neljapäev, 3. detsember 2015

Ega pekk ei põle, kui seda ei põleta! Minu kolmapäev 02.12.2015 ;)


Hei hei nunnupallid :D Ma vaatasin just lapsega Padjaklubi Laura blogi ja no jäi see külge.  Panen kirja oma eilse päeva. Eile ma midagi erilist ei teinud, seega midagi muud ei kirjuta, kui ainult toitumisest ja trennist/liikumisest. Ahjaa eile oli mu vennal sünnipäev! Palju õnne sulle siit blogist ka veel!

Minu trenn/liikumine ;)

Eile ma võtsin ikka väga kaua aega, et minna trenni või kõndima. Hästi laisk päev oli. Netis unustasin ma end täiesti ära, kuid kirjadele on ka vaja vastata ja eilse hommikupoole sellele pühendasingi.Vahepeal paistis ilus päike väljas, mõtlesin siis, et no nüüd mine Merlin kõndima. Ei. Siis jälle mingi hetk, no nüüd. Mitu korda võtsin hoogu, kuid kõndima jõudsin veidi enne 14. No parem hilja, kui mitte kunagi. Kuid ilus päike oli selleks ajaks kadunud ja väljas sadas seenevihma, oli sombune, tuuline ja hall.

Hakkasin kodu juurest muudkui lippama. Alguses oli väga külm ja kirusin ennast, et miks ometi ma riidesse ei saanud korralikult panna. Kuid kui tempo sisse sai, kadus külmatunne ruttu. Peal oli külm, kuid kapuuts veidi aitas. Samm oli hästi kerge, jalad ei valutanud, nagu tavaliselt alguses annavad tunda. Eile ei olnud mingit valu. Hästi mõnus ja kerge oli astuda.

Reipal sammul sai kõnnitud 7.19km kiirusega 5.96km/h. Päris ok, tunne oli hea, lõpuks ei tundnud ka külma ja minu jaoks arvestatav trennike. Kanali ääres eile sportijaid ei olnud palju, kuid nii palju kärudega emmesid oli. Tore, et olenemata ilmast, siiski välja tulete, enda kehale pai teete ja lapsele värsket õhku lubate.

Pärast sai jalutatud kuskil 1km veel. See pole küll mingi trenn, kuid liikumise alla läheb siiski.

Kokkuvõte:

Kiirkõnd     7.19km kiirusega 5.96km/h
Jalutamine 1km

Ahjaa eile ma läksin oma tavaliste trennipükstega välja ja eile ei kipitanud ega sügelenud midagi. Kuigi ei olnud ka kreemitanud ennast. Võibolla ei olnud väga külm. Aga katsetan erienvaid variante nüüd ja siis leian endale parima variandi.Minu toitumine ;)

Alati saaks rohkem ja paremini, kuid eile oli nii.


Hommik ;)

Kapis väga midagi ei olnud ja võtsin oma viimased jäänused.

Tavaline omlett, salati ja peekoniga.

* 2st munast klopsitud omlett
* 2 viilu inglise peekonit
* Hiinakapsas
* Tomat
* Kurk
* Meresool

Lõuna ;)

Jõin ühe šokolaadi maitselise sheigi

* Fit Shake


Õhtupoolik ;)

Peale kõndimist mingi aeg jõin ühe sheigi taas

* Diet Protein Combo
Õhtu ;)

Kuna endiselt ei olnud kappi midagi tekkinud, siis tegin kokku miskit jäänustest.

Hakkliha aedviljade ja juustuga

* Hakkliha
* Lillkapsas
* Porgan
* Brokkoli
* Juust

Vett tarbisin eile vist vähe. Ma ei mõelnud sellele eriti ja ei oska määratleda, kui palju. Kohvi 1 tass.

Loodan, et täna saab ka poodi minna ja kapi sisu täiendada ja maitsvaid asju katsetama hakata. Olen otsustanud ikka kenasti sööma hakata ja endale ka vahvaid retsepte välja vaadanud. 

Nüüd ma hakkan kohvitama, siis kooli, asju ajama, pärast trenni või kõndima ja loodan, et õhtul jälle kooli.

Bye bye nunnupallid :D

4 kommentaari:

 1. What's up, I check your blog daily. Your story-telling style is awesome, keep it up!  Here is my weblog; หมูปิ้งขายส่ง

  VastaKustuta
 2. Vaga hea lugeda! Jatka samas vaimus! 😊

  VastaKustuta
 3. Peaasi, et sa lõpetaksid selle rasvase hakkliha sisseajamise. Kartulis on vähemalt vitamiinid. Nii kurb ja kahju vaadata, kuidas sa oma tervist laastad. Tänane päev on atkins, mis atkins.

  VastaKustuta