teisipäev, 14. juuni 2016

Eesti Blogiauhinnad 2016 ;) Kõik läbi minu silmade...
Hei kõigile ;) Kõik on vist juba oma muljed kirja pannud, igatahes nett kihab sellest üritusest. Ja väga vahva on lugeda erinevate inimeste arvamusi. Nüüd on ka minu aeg veidi muljetada...

Laupäev oli hirmus ilm, Tartus sadas vihma ja ikka väga hullult. Külm ja kole oli. Aga no mis seal ikka, mind see tegelikult ei häirinud, ega ma siis suhkrust pole ja ausalt öeldes kuskil jalutada ka ei olnud plaanis. Minuga kaasa tuli minu armas sõbranna Ly. Noh kellega ma ikka oma seiklusi seiklen eks. Me pidime minema autoga, kuid sellega tekkisid väikesed probleemid ja otsustasime sõita lõpuks bussiga. Viimasel hetkel jõudsime bussile ja sõit võis alata. Bussis oli ikka lõbus, ootusärevus oli sees ja kõik oli chill.

Ma tegelikult põdesin ka, nimelt oma riietuse pärast. Ma jätsin kõik viimasele hetkele. Päev enne seda ostsin ma ühe roosa kleidi endale, selline hele korall, kuid siis ma ikka mõtlesin, et ma veel ei kanna seda, kuid see kleit on mega šeff ja ootab, kuni mul mõned kilod alla lähevad, siis panen selga. Siis oli mul veel endal kapis paar varianti. Ja lõpuks laenasin ma endale maxikleidi, millega nagu te teate, ma ka seal üritusel olin...Laupäeva hommikul jooksin ma veel poodidesse, et osta mõni kleit, kuid loobusin. Asi hakkas juba hulluks minema raha mõttes, ostsin siis ühed kingad, et kanda seda maxikleiti. Kaasa võtsin 3 kleiti, 2 paari kingi ja palju muud kola. Terve bussisõidu ma kogu aeg mõtlesin, et mida panna, mida panna...Korra käis veel mõte läbi, et äkki jooksen Tallinnas ka kuskilt poest läbi ja leian mingi kleidi. Aga siis ei oleks ma üldse üritusele jõudnud...

Tallinna jõudsime me kella 17ks, meil oli plaanis tegelikult Tuvila tüdrukutega teha enne väikese istumise, kuid me ei oleks ajaliselt kuidagi jõudnud. Sest me rentisime külaliskorteri ja meil oligi plaanis seal hakata end sättima. Pesu, meik, riided ja kõik muu...Jõudsime kella 18ks korterit üle võtma ja lõime oma kotid laiali. Asju oli meil palju :D Meiega ühinesid kohe Sophia, kes tegi mulle ja Lyle meigid ja veel Epp, kes lihtsalt tuli minuga kaasa ja chillima. Sättisime, lobisesime jne...Ja järsku oli kell 20...

Siis hakkasid tulema kõned ja smsid, et hallooo, kus olete...Ma ei olnud veel valmis. Wabadusse jõudsime vist 20.30!? No umbes nii jah...Sisenedes oli ärevus väga suur, tahtsin juba kõiki näha, nii blogijad, Tuvila neide, kõiki...Aga no seal oli nii palju rahvast, et alguses oli päris raske kedagi märgata ja suhelda. Kohti meil muidugi ei olnud, kõik lauad olid täis.

Kõigepealt vaatasimegi niisama ringi, üritasime rahvamassi sees kuhugi liikuda...Siis järsku kallistasime me Marisega, Katiga, Mariliisiga...Neid ma tahtsin nii väga näha, tahtsin ka rohkem vestelda, kuid nii palju sebimist oli ja läks nagu läks. Teinekord  eks tüdrukud!? Kohe nägin ma ka Mari-Leenu ja Mallukat, sõbralikud kiired tervitused. Lõpuks Tuvila neiud Gerda, Laura, Merje, Jane, Gätlin... ja teised...Üritasime nende lauda mahtuda, meil oligi juba ammu plaan, et oleme koos.

Mina mingeid snäkke ja asju seal ei maitsnud. Ostsin endale alt kokteile.

Kohe hakkas ka auhindade jagamine pihta ja hakkasime sellele kaasa elama...Kõige rohke ootasin ma spordi ja loomulikult tervise- ja kaalukategooriat. Seal mulle armsad blogijad kõik koos, muidugi loen ma ka elulisi blogisid jne.

Aga lahkan natuke...

Tervise- ja kaalulangetusblogid...Mul ei ole fitloora.com, kaalustalla.ee ja paljasporgand.com vastu mitte midagi. Vaatan ja loen ise ka nende blogisid. Vahvad ja ilusad noored inimesed. Mul on selles suhtes kahed mõtted. Esimene oleks, et nad nagu ei saa meiega võistelda, sest neil on suur fännclub ja sponsorid taga, vähemalt paljal porgandil ja nad tunduvad nii kõvad tegijad, et meil üldse võimalust oleks. Samas kes keelab meil ka nii palju pingutada ja vaeva näha, et me ka nii kõvadeks tegijateks saaks!? Tegelikult mitte keegi... Alustasid ju nemadki kuskilt nullist...Ja ka meil teistel on võimalus oma blogi nii ülesse töötada. Nii, et ma ei teagi, mida  ma sellest arvan...

Aga teised... Helena, Mariliis ja Laura...Minu lemmikud naised, minu lemmikud blogijad sellest kategooriast. Teie oleksite võinud kõik olla esi kolmikus, kuid järjekorda ma teid panna ei oska ja ei taha, ma ei lihtsalt ei saa otsustada, sest olete mulle kõik armsad.

Aga Helenale ma soovin südamest palju palju õnne ja tea, et sa oled mega äge tüdruk!!!

Spordiblogides elasin ma kaasa Margitile, Katile ja Karmenile. Ka Karmeni oleks ma esi kolmikusse pannud. Siis oleks vägev olnud. Kuid Karmen sa oled mega tubli ja sinu auväärne neljas koht on supper! Soovin siin õnne veelkord Margitile ja Katile, te olete kihvtid inimesed ja ma loodan, et te kuulsite, kuidas ma kisasin, kuid teid välja kuulutati. Juhhei!!!

Pere- ja beebiblogides võitis Henry! Henry ma hääletasin sinu poolt ja mul on meeletult hea meel su võidu puhul, palju õnne ja su pere on lihtsalt mega mega vahva! Jälgin teie tegemisi väga palju ja elan kaasa kõiges. Ja loomulikult Britt, sa oled nii armas inimene ja mul siiralt hea meel ka sinu teise koha puhul! Ja sa oled meeletult ilus ;)

Elulised blogid...Malluka võit ei tulnud mulle üllatusena...Kuid elasin kaasa ka Marisele,  Ailile ja Janele ja seal oli neid kindlasti veel...

Eks ma sirvin palju blogisid ka teistest kategooriatest, kuid nendele elasin ma kõige rohkem kaasa.

Auhindade jagamine läks hoogsalt ja kiiresti, mis oli minu meelest okei. Mis seal ikka nämmutada pikalt. Üritus ise oli väga väga lahe. Oli tore näha nii palju vahvaid blogijaid koos, kahjuks kõigiga rääkima ei jõudnud. Jah rahvast oli palju, mis ju iseenesest väga hea, eks Mari-Leen järgmine aasta oskab arvestada ja tuleb võtta suurem ruum.

Minu meelest nägid kõik head välja. Täpselt nii hea, kuidas keegi oskas ja tahtis. Maitsed on erinevad ja ei ole minu asi kritiseerida kellegi soengut või kleiti. Minu meelest oleks see matslik.

Sai palju naerda, teha palju pilte ja kõik oli supper!

Räägin natuke endast ka...

Mina saavutasin sellel aastal tervise- ja kaalulangetus kategoorias 7nda koha!!! Tulemusi saate vaadata: SIIT ;) 

Ja ei ma ei ole üldsegi mitte õnnetu, see on väga väga väga hea koht, arvestades seda, kui tublid blogijad minust ees pool on, siis see 7s koht on mega hea! Ja olgem nüüd ausad, eelmine aasta, no ehk see blogiaasta ei olnud ma ka üldsegi eriti tubli. Ei blogijana, kaalulangetajana jne...Algus oli palju tõotav, aga lõpp on täiesti ära vajunud. Mul läks isegi üllatavalt hästi.

JA MA TÄNAN TEID KÕIKI, KES TE MINU POOLT HÄÄLETASITE, MULLE KAASA ELASITE JA MINUSSE USUTE! AITÄH KALLID LUGEJAD!!!

Ja kui järgmisel aastal tahan olla natuke eespool, siis tegelikult mis mind takistab? Tuleb oma mugavustsoonist välja tulla ja uuesti tegudele asuda. #EBA2017 siit ma tulen!!!


Kuigi ma sain kohapeal laval Mari-Leenu ka tänada ja tunnustada, siis ma teen seda veel ka siin. Sa oled meeletult äge inimene, loonud meile blogijatele väga suured võimalused, et meid märgataks. Kindlasti on meie seast paljudel nüüd palju vahvaid uusi pakkumisi ja võimalusi ja ma leian, et see on üks tänuväärt tegu sinu poolt! Aitäh ja ootan juba #EBA2017 üritust ;) Ahjaa, sa oled ikka nii mega pisike, ma ei saa sellest kunagi üle :D

Siis sooviksin ma tänada kõiki, kes osalesid Mari-Leenu tunnustamisel. Aitäh nõu ja jõu eest!

Minu Print OÜ, MyLove, Hotelliveebi, Oru HotellJardini LILLED suured tänud Teile tunnustuse teostamise abistamise eest ;)

Ahjaa Padjaklubi Laura... Ta meeldib mulle väga, lahe tegelaskuju ja ka Greetena meeldib ta mulle. Aga nagu paljud teised, ei leia ka mina, et tema osalemine oli õige.

Antud ürituse kohta vist kõik. Tervitan kõiki blogijaid ja inimesi, kes seal olid. Vabandan, kui ma kedagi ei nimetanud. Emotsioone ja inimesi on ju nii palju, Te kõik olete vahvad ja ühte juhhuuud väärt!

Pärast seda läksime me edasi pidutsema Tallinna peale ja võin öelda, et see öö oli meeletu. Saime sõita rattataksoga, meeletult tantsida ja palju naerda... Kus me käisime ja mis me tegime, see jääb meie teada. Pühapäeval nautisime me hõrgutavat lõunasööki imelises Katusekohvikus ja sõitsin oma armsa Lyga lõbusalt koju.

Järgmine aasta näeme ;)

Kahjuks mulle endast mitte ükski pilt ei meeldind, neid saate ise ka netist vaadata, nii palju, kui süda lustib. Lisan vaid ühe endast ja oma sõbrannast ;) Ahei, lisan ikka ühe veel, kui keegi teab, kes see salapärane mees mul pildil on, siis võite mulle ka öelda :D Miks me koos pildil oleme, ja nii armsasti koos, seda ma tõesti ei tea...


I can and i will, just watche me!!!


Ah kuidas ma sain unustada :D? Ma nägin Otti ju ;)www.bitboard.ee

8 kommentaari:

 1. Kusjuures, ei saa öelda, et sa ei oleks peol ilus olnud. Mina lihtsalt paraku tean, et sa võid ja oskad palju ilusam välja näha :)
  Ma muide reaalselt ei tahtnud sind kohe häirima tulla, kui sa peole jõudsid. Mõtlesin, et sul nii paljud vaja ära tervitada ja näha, et küll ma jõuan. Ootasin viisakalt :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ah seekord läks nii, eks teinekord tean...Kleit oli mulle väga lai ja tegi suureks, lisad kõrged platvormid, millega ma olin eriti kõrge ja suur... Ja no meik...Se polnud minulik.
   Aga pole hullu, ma jälle ilus jne :D

   Kustuta
 2. mina ei julgenudki sind tervitama tulla :) ausalt ka :) koguaeg olid inimestest ümbritesetud ja nii ta läks :) eks teinekord :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hehh, mind pole vaja üldse karta :D Ja mind jagub kõigile :D
   Aga ma piilusin sind ja oled vahva ja ilus :)
   Ega ma ise ka kogu aeg julge ligi minna jne, kui ma tundun jube julge, tegelt vist ei ole ikka :D

   Kustuta
 3. Aitäh, et mind esikolmikusse oleksid paigutanud. :)
  Sel aastal küll minu hääl sinule ei läinud, kuid loodan, et saad trenni ja toitumisega sõbraks taas ning teed vähem muud reklaami siin blogis. Ilmselt siis järgmisel aastal veel kõrgemal. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Armas Karmen, sellest pole lugu :)
   Olgem ausad mu blogi ja mina muutusime suht mõtetuks...Asi ikka vajus ära väga. Hea, et niigi hästi läks. 7s koht pole laisale lohele üldse paha :D
   Aga ma parandan asja!!!

   Kustuta
 4. Tõeliselt kahju, et ma sind näha ei saanud, aga kui ma suvel Tartusse tulen, siis annan teada! :) Läheks kasvõi kohvile! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Helena samad sõnad :( Aga ma kiljusin, kui sinu nime kuulsin :D
   Kindlasti kirjuta mulle,kui tuled Tartusse, lähme teeme kohvi ja lobiseme. Ma oleks väga õnnelik, sest sa oled eeskuju ja vajaksin seda väga!
   Kallid :)

   Kustuta