neljapäev, 9. veebruar 2017

Viiuldajate Jõulupidu 2016 ;)


Ütlen kohe ära, et siin pole viiulite ega viiuldamisega mitte mingit pistmist. Ma arvan, et meil ei oskagi keegi viiulit mängida :D. Parandage mind, kui eksin. Igatahes pole mul mitte mingisugust muusikalist annet ja no sellist imelist muusikariista ei oska ma ka ammugi mitte mängida. Kuigi-kuigi, olen lapsepõlves klaverit õppinud ja arvasin, et minust saab klaverimängija, kuid see kõik jäi sinna lapsepõlve ja asja sellest ei saanud. See oligi vist pigem ema lootus.


Aga kes need Viiuldajad siis ka on? Ma võin nüüd püsti tõusta, käe südamele panna ja valju häälega siiralt öelda, et Viiuldajad on minu teine perekond, minu sõbrannad ja väga armsaks saanud naised. Meid on kokku üle Eesti 31. Meid on brünette, blonde ja isegi paar punapead. Teate, tegelikult on väga raske sõnadesse panna seda kõike. Näiteks aasta tagasi ei oleks ma iial uskunud, et selline asi toimida saab. Koos on 31 naist, kes igapäevaselt suhtlevad, jagavad rõõme ja muresid ning saavad nii-nii hästi läbi. Oleme kõik väga erinevad, erinevate maailmavaadetega, aga me mahume ühte gruppi ja isegi siis, kui me pole alati teineteisega nõus, suudame arvestada teiste arvamuste ja eripäradega ning lahendada ka päevakorda tekkinud küsimused.  Meie naljadest ja kõigest sellest siin ei tasu rääkidagi, see on lihtsalt ulmeliselt vägev. Grupi nime "Viiuldajad" päritolu jäägu meie endi teada :D Tean, et meil on parimad naised koos ja loosung "üks kõigi ja kõik ühe eest" iseloomustaks meid ehk kõige paremini!


Kuna meile meeldib koos aega veeta, pidutseda ja erinevaid asju teha, siis loomulikult korraldasime ka ühise jõulupeo. Sel aastal toimus see Tallinnas, sest eelmine halloweeniteemaline koosviibimine oli Tartus.  Panime paika kuupäeva, milleks sai 9.detsember ja oligi aeg organiseerima hakata. Tuli leida peokoht, toitlustajad ja ööbimine.


Meie peokohaks sai Star Peoruumid (LINK) Tallinna kesklinnas. Väga hea asukoht ja kõik kohe käe-jala juures. Pidu algas meil kell 19, kuid veel enne seda sain kokku ka peoruumide omanikuga ja kirjutasin lepingule alla. Väga meeldiv inimene ja suhtlus sujus hästi. Näitas meile kõik ette, et kus-mis on ja tutvustas meile kõiki võimalusi. Minul lõid silmad kohe särama - ruum oli avar ja ilus. Saalis olid ümmargused lauad, mille me lähestikku istumiseks kokku lükkasime ja kuna korraliku muusikata ei oleks mingit õiget pidu, siis vedas meil ka sellega väga. Star Peoruumides on vägev helitehnika, võimsad kõlarid, strobo/blinder, mikrofonid, LCD ekraan, loomulikult ka diskokera ja palju muud, et korraldada üks vinge tantsuõhtu või kasvõi karaoke. Olemas on ka lava, kus võid end tunda tõelise staarina :D Tehnikapoole ja kõigega saate tutvuda SIIN.

(Pilt on võetud Star Peoruumi kodulehelt)

(Pilt on võetud Star Peoruumi kodulehelt)

(Pilt on võetud Star Peoruumi kodulehelt)Kuna korralikult jõulupeolt ei saa puududa ka korralik toit, siis loomulikult olid ka meie lauad kaetud.


Meie naised armastavad väga sushit ja tundus loogiline, et meie peol võiks olla ka sushivaagen, mille me saime Sushi Galalt (LINK). Kuller tõi selle meile täpselt kokkulepitud ajaks kohale. Gala Party komplektis on 100 erinevat sushit ja komplekti väärtus on 59€ (LINK). Sushi maitses hästi, see oli värske ja mahlane, kõik jäid väga rahule. CA 20nele sellest sushist täiesti piisas.


Lisaks sushile olid meil väga uhked suupistevaagnad, mille tõi meile lauda Suupisted24 (LINK). Suupistevalik oli väga lai ning otsustada üpriski raske, piltidelt tundusid kõik nii erilised ja head. Õnneks tuli mulle appi nende müügijuht Artjom, kes aitas menüü paika panna. Tema tegi ära tegelikult suurema osa tööst. Mina ütlesin vaid, et kõigest võiks natukene olla - liha, kala, puuvilju ja juustu. Artjom oli väga abivalmis ja pani meile kokku väga ilusad ja maitsvad vaagnad.
Nende suupistetega saate tutvuda SIIN.
Meie pidu kulges väga meeleolukalt. Kõigepealt sõime ja jõime, ajasime juttu. Jõulupeole kohaselt lunastasime kinke - kes luges luuletus, kes tegi kükke. Korraldatud oli ka meie naiste kohta väga põnev viktoriin, mis võttis silmad naerust märjaks. Loomulikult ei saa unustada seda luuletust, mis oli meist endist tehtud. Pärast laulsime ja tantsisime ningi kokku oli see üks väga eriline jõulupidu.


Öösel otsustasime minna veel edasi tantsima ja suundusime Club Hollywoodi Grindile. Keegi meist võitis VIP-alasse piletid ja seal sai tantsitud hommikutundideni. Pidu oli awesome.


Enne Tartusse tagasi sõitu sain end natukene välja puhata Marta Guesthouses (LINK). See vintage stiilis majutuskoht oli nagu nukumaja. Seal oli hästi soe, kodune ja armas. Väga sõbralik vastuvõtt ja vajusin oma toakeses mõnusasse unne.

(Pilt on võetud Marta Guesthouse kodulehelt)

(Pilt on võetud Marta Guesthouse kodulehelt)

(Pilt on võetud Marta Guesthouse kodukodulehelt)
Minu toake :)


Tagasisõit oli küll natuke väsitav ja tüütu, aga sai palju nalja ja naerda ning olin ülirahul, sest see õhtu jääb kauaks meelde ja kõik oli väga-väga super.Suured-suured tänud Star Peoruumidele, Sushi Galale, Suupisted24le ja Marta Guesthousele, et aitasite selle vinge ürituse väga mõnusalt korda saata!!! Kõik oli väga viimase peal :)


Ja minu Viiulid, musid ja kallid teile! ;) Varsti näeme! ;)Bye bye!!!

I can and i will, just watch me!!!

2 kommentaari:

 1. Räägi parem, kas kaalulangetamisega tegeled veel? Jälgin nii su blogi kui instagrammi ja viimase poole aasta jooksul näen sinult pilte ainult mingitest kino piletitest,pidudest,sushist,selfid,hotellid ja muu säärane. See kõik on loomulikult tore ja tervitatav kuulda,et sul kenasti läheb ja õnnelik oled,kuid usun,et enamus inimesi siin,peale sõprade,on siis siiski su kaalulangetusteekonna jälgimiseks. Alustasid ju siiski spordiblogiga,mitte elustiili omaga ja minu jaoks on ausalt öeldes kummaline jälgida võõra naisterahva igapäevaseid pilte,mis pole mitte kuidagi seotud sinu eesmärgiga. Saan aru,et uus peika ja motivatsioon on talvekuudel (tegelikult viimane pool aastat) kadunud, aga sel juhul mina kahjuks pean blogile nägemist ütlema. Kahju muidugi,sest sul on palju inimesi,kes sulle kaasa elavad/sid. Mäletan veel hästi,kuidas rääkisid,et eelmine aasta toob nii palju väljakutseid-mingi kõndimismaratoni orgunnimine ja su see eratreener,keda taevasse kiitsid. Aga viimastel kuudel on nagu...mis asja?
  Ma ei ütle,et poleks huvitav su tegemistest lugeda,sest mulle sinu siiras,veidi naiivne,kirjastiil meeldib,kuid ilma kaalulangetuseta jääb see minu jaoks siiski üsna mõttetuks.
  Kõike paremat!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere Piret :)
   Tänan kommentaari eest.
   Olen aus ja ei varjagi seda, praegu pikemat aega on tõesti olnud vaikus minu kaalulangetus teekonnal. Ma ei saa öelda, et see seisma on jäänud, üritan ikka toituda kava järgi ja häid valikuid teha alati, kuid nii pingsalt ei ole seda tõesti teinud. Liikunud olen hetkel jala palju, vahel käin ka kiirkõnnil, kuid otseselt trenni pole jõunud.
   Jah blogi oli kaalulangetus/tervise ja spordiblogi ja jääb ka selleks, kuigi lisaks hakkan ka muid asju kajastama. Mitte küll kogu aeg, aga tuleb sekka ka selliseid postitusi, nagu siin viimasel ajal olnud on.
   Kuid ma pole unustanud eesmärki, enda teekonda ja unistusi ja ei ole päris pilli kotti löönud. Tegelikult kohe kohe kavatsen ka vanade toitumis ja trenni postitustega tagasi olla :)
   Tegelikult oleks vist olnud minust aus, et kirjutan ka sellest, et need teemad on natuke pausil. Kuid no mis siin enam.
   Mul on hea meel, et huvi tundsid ja kirjutasid.
   Loodan, et ikka piilud varsti siia ja elad mulle ka kaasa, kuna kõik see tuleb ;)
   Päikest!!!

   Kustuta