teisipäev, 5. september 2017

Kuidas ma siis edasi toimetan?


Hei hei kõigile.  Kõigepealt ma tahan kõiki, kes te peale reedest postitust
mulle kirjutasite, tänada. See oli ausalt öeldes üllatav . Ma poleks iial uskunud, et saan peale nii pikka eemalolekut nii palju tagasisidet, mis oli nii positiivne. Eks ikka tuli ära ka mõni mürgine kommentaar ja oli ka neid, kes naersid, et oh loll alustab jälle, niikuinii ei saa hakkama, aga see pani mind lihtsalt muigama ja häirida ma end sellest ei lase. No ja kui ei teegi ära, eks ma siis pean kunagi uuesti alustama. Loll, aga järjepidev. Olgu, nii ma ikka ei mõtle, alustasin ikka eesmärgiga, et nüüd ära teha. Suur suur tänu kõigile veelkord, ma olen ülimalt õnnelik, et te pole mind unustanud ja olete ikka minuga.

Mõtlesin, et arutan siin ka natukene seda, kuidas kavatsen edasi toimida. Praegu ei kasuta ma ühtegi toitumiskava ega ka treeningkava, kuigi mul neid ikka on. Ütleme nii, et ma seal lihtsalt jälgin toiduainete vahekordi ja koguseid. Põhiliselt  lähtun siis Signessa Kalmuse ja Artur Rassmanni kavadest. Näpuga järge ei aja ja teen suht palju omaloomingut. Vot nüüd ma ei teagi, kas valida välja üks kava ja hakata siis täpselt seda jälgima ja ka näpuga järge ajama. Lisaks on mul veel ka Erik Orgu keskkonnas konto ja Marek Kalmuse kava. Nii palju kavasid eksole. Või teha kõike tunde järgi, lihtsalt arvestada targemate õpetustega. Paljud on ju sellega hakkama saanud ja edukalt. Piirangud võivad mind edaspidi ka uuesti hulluks ajada, sest ma olen hingelt vaba ja kõik, mis mind hakkab kammitsema, sellest ma tüdinen ruttu ja loobun. Ja samas tahaks ikka sõbraga teinekord väljas kuskil söömas käia nii, et ma ei pea oma karpe kaasa tassima. Tundub, et ma eelistan seda vabamat vormi. Muidugi saaks ka nii, et toitungi kava järgi, kuid kui tahan ikka nii väga väljas süüa, siis teengi seda. Sest väljas saab ka tegelikult väga tervislikud valikud teha ja täiesti kavaga kohandada.

Siin võiksidki  mulle kogenenud kaalulangetajad appi tulla ja palun kirjutage kommentaaridesse oma kogemustest. Kas langetasite kaalu omapäi, kava järgi, kui kava, siis milliseid kavasid olete proovinud ja mis töötas? 

Trenni suhtes olen ma otsuse teinud. Kohe ma treeningkava ei soovi. Sest kindlasti läheb mul väga palju aega, et uuesti rajale saada, ära harjuda ja asi positiivselt toimima panna. Otsutasin, et hakkan taas kiirkõnnil käima, alates 8st kilomeetrist korraga ja nii tihti, kui võimalik. Lisaks soovin  ka veel ujulas ujumas käima hakata ja seda ka nii, nagu on võimalik. Kuna ma armastan tegelikult spordiklubisid ja jõusaale, siis kindlasti lähen ka sinna, aga esialgu ka vabalt ja, siis kui on võimalus. Trenni suhtes ma ei pane kohe paika kindlaid kordi ja lubadusi, lihtsalt hakkan tegema ja üritan selle hea tunde sisse saada. Sest, kui hakkan end kohe piirangutega sundima, siis tean, et varsti on sellega kõik. Lihtsalt teen ja kui kaal on arvestatava numbri võrra langenud, siis mõtlen ka edasi treeningkavadele. Hetkel on sellega nii ja see sobib mulle.

Blogipostitusi ma mõtlesin, et kirjutan ikkagi igapäevaselt. Kirjutan üles igapäevase toitumise, trenni, kõik mis ma tegin sel päeval, kus käisin ja mida kogesin. Igal esmaspäeval hakkan end taas kaaluma ja kirjutan nädalakokkuvõtte. Aga kindlasti kirjutan vahepeal ka igasugu muid postitusi, mõtteid erinevatel teemadel, oma elust seiku ja tegemisi.  Kuigi ma olen nii ostsustanud, siis võite ka siin vabalt kaasa rääkida. Lihtsalt see nagu hoiaks mind rajal rohkem, ma ei tahaks kuidagi ära vajuda ja ehk olen rohkem asjas sees. Tean, et paljud iga päev ei viitsi lugeda mu päevast, kuid neile ongi siis need muud postitused, mis tulevad lisaks. Loodan, et kõigile on midagi.

Väga tore on tagasi olla, peas on palju mõtteid ja tahaks kõike teha ja plaanid, aga üritan tasa ja targu võtta kõike, et kõik sujuks edukalt.


Kindlasti kirjutage mulle, avaldage arvamust siin kommentaarides, või saatke kiri postkasti. Teiega on vahva suhelda ja ehk saan häid mõtteid juurde.


Praegu lõpetan!


Bye bye!!!

I can and i will, just watch me...   Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar